You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Dulkių valiklis, magnolijos ir jazminų kvapo, 300 ml Peržiūrėti didesnį vaizdą

VAL01

Dulkių valiklis, magnolijos ir jazminų kvapo, 300 ml

Nauja prekė

40 Prekės

2,80 €

Apmokėjimo būdai
Apmokėjimo būdai

Antistatinis dulkių valiklis - tai greičiausias ir efektyviausias būdas pašalinti dulkes nuo visų paviršių namuose nepaskleidžiant jų ore. Antistatinė valiklio formulė sukuria nematomą barjerą ant daiktų paviršiaus ir taip kelioms dienoms sulėtina dulkių kaupimosi procesą.

 

Naudojimas: purkšti valiklį ant minkšto audinio iš maždaug 15 cm atstumo. Valant grindis, priemonę purkšti ant šluotos ar ant minkštos šluostės, kuria apvyniota šluota, tuomet nuvalykite paviršių. Laikyti toliau nuo akių. Neįkvėpti ir nepurkšti į akis. Nepurkšti ant audinių, baldų, užuolaidų, maisto, gėrimų ir virtuvės reikmenų.

 

Pavojingumo frazės: Ypač degus aerozolis. Slėginis indas, kaitinant gali sprogti. Dirgina odą. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą. Toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. – Nerūkyti. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/garų/aerozolio. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Laikyti uždarytą. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje.

 

Talpa: 300 ml

 

Gamintojas: Italija.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: